PPUH SKRZYP SC

323911030 / +48323911030

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 323911030
Właściciel i adres:
PPUH SKRZYP SC
Wolności 61b 42-595 Sączów
Miasto: Sączów - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

PPUH SKRZYP SC Dostawca materiałów budowlanych

Firma Skrzyp to uznany producent maszyn i urządzeń do przemysłu mięsnego. Nasza działalność jest ukierunkowana na zaspokajanie potrzeb małych i średnich zakładów zajmujących się ogólnie rozumianym przetwórstwem mięsa. Firma rozpoczęła działalność 1999 roku od produkcji komór wędzarniczych i kotłów warzelnych. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki termicznej pozwala nam obecnie na zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Godziny otwarcia

M-F 7am-3pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 323911030Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Katowice

Firmy Dostawca materiałów budowlanych w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 32 (Katowice)