Siłownia McFIT

323205513 / +48323205513

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 323205513
Właściciel i adres:
Siłownia McFIT
Ułańska 8a 40-887 Katowice
Miasto: Katowice - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Siłownia McFIT Program utrzymywania sprawności fizycznej

McFIT, marka należąca do RSG Group GmbH (Rainer Schaller Global Group GmbH), to jedna z odnoszących największe sukcesy sieci fitness w Europie. W McFIT trenują ponad 2 miliony klubowiczów, a sieć posiada ponad 250 studiów w Niemczech, Austrii, Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. McFIT oferuje wszechstronne doznania fitness w uczciwej cenie.

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 323205513Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Katowice

Firmy Program utrzymywania sprawności fizycznej w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 32 (Katowice)