Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2870

324136640 / +48324136640

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 324136640
Właściciel i adres:
Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2870
Ul. Braci Mieroszewskich 59c 41-219 Sosnowiec
Miasto: Sosnowiec - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2870 Przesyłki kurierskie

Centrum MBE Sosnowiec, Ul. Braci Mieroszewskich 59C specjalizuje się w profesjonalnych usługach pakowania i wysyłki zarówno standardowych jak i bardzo nietypowych krajowych oraz międzynarodowych przesyłek kurierskich. Pomagamy w wyborze przewoźnika oraz serwisu, oferujemy także pełne wsparcie w przygotowaniu dokumentacji celnej do przesyłek poza UE.

Godziny otwarcia

M-F 10am-6pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 324136640Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Katowice

Firmy Przesyłki kurierskie w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 32 (Katowice)