Maxi Zoo Modlniczka Futura Park

735204950 / +48735204950

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 735204950
Właściciel i adres:
Maxi Zoo Modlniczka Futura Park
Ul. Prof. Adama Rożańskiego 32 32-085 Modlniczka
Miasto: Aachen - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Maxi Zoo Modlniczka Futura Park Sklep zoologiczny

Maxi Zoo – sklep dla zwierząt Maxi Zoo to sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, należąca do niemieckiej firmy Fressnapf. Na polskim rynku istnieje od 2012 roku, otwierając każdego roku kolejne sklepy w całej Polsce. Sklep Maxi Zoo oferuje szeroki wachlarz produktów żywnościowych znanych marek oraz posiada bogaty wybór produktów marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo, charakteryzujących się wyjątkowym składem oraz atrakcyjną ceną w stosunku do jakości.

Godziny otwarcia

M-Sa 10am-9pm, Su 9am-8pm
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 735204950Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w

Firmy Sklep zoologiczny w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 9999 ()