Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa

735583009 / +48735583009

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 735583009
Właściciel i adres:
Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa
Al. Rzeczypospolitej 33 80-463 Gdańsk
Miasto: Gdańsk - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Maxi Zoo Gdańsk Galeria Zaspa

W sklepie MAXI ZOO w Gdańsk znajdziesz karmę i artykuły dla zwierząt domowych, a także szeroki wybór akcesoriów i usług. Niezależnie od tego, czy chodzi o karmę dla psów, kotów, gryzoni, ptaków, pokarm do terrarium, czy akwarium, oferujemy bogaty asortyment renomowanych marek we wszystkich przedziałach cenowych. Mamy w ofercie wszystko, od karmy po kosze dla psów.

Godziny otwarcia

M-Sa 9am-9pm, Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 735583009Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w T-Mobile

Firmy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 735 (T-Mobile)