Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2704

166729112 / +48166729112

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 166729112
Właściciel i adres:
Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2704
Ul. Mickiewicza 23 37-700 Przemyśl
Miasto: Przemyśl - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Mail Boxes Etc. - Centrum MBE 2704 Usługi poligraficzne

Centrum MBE Przemyśl, Ul. Mickiewicza 23 specjalizuje się w profesjonalnych usługach pakowania i wysyłki zarówno standardowych jak i bardzo nietypowych krajowych oraz międzynarodowych przesyłek kurierskich. Pomagamy w wyborze przewoźnika oraz serwisu, oferujemy także pełne wsparcie w przygotowaniu dokumentacji celnej do przesyłek poza UE.

Godziny otwarcia

M-F 9am-5pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 166729112Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Przemysl

Firmy Usługi poligraficzne w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 16 (Przemysl)