Siłownia McFIT

858502826 / +48858502826

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 858502826
Właściciel i adres:
Siłownia McFIT
Ul. Bohaterów Monte Cassino 10 15-873 Białystok
Miasto: Białystok - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Siłownia McFIT Program utrzymywania sprawności fizycznej

McFIT, marka należąca do RSG Group GmbH (Rainer Schaller Global Group GmbH), to jedna z odnoszących największe sukcesy sieci fitness w Europie. W McFIT trenują ponad 2 miliony klubowiczów, a sieć posiada ponad 250 studiów w Niemczech, Austrii, Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. McFIT oferuje wszechstronne doznania fitness w uczciwej cenie.

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 858502826Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Bialystok

Najczęściej szukane numery telefonów 85 (Bialystok)