Maxi Zoo Rzeszów Plaza Rzeszów

734187926 / +48734187926

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 734187926
Właściciel i adres:
Maxi Zoo Rzeszów Plaza Rzeszów
Aleja Tadeusza Rejtana 65 35-959 Rzeszów
Miasto: Rzeszów - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Maxi Zoo Rzeszów Plaza Rzeszów

W sklepie MAXI ZOO w Rzeszów znajdziesz karmę i artykuły dla zwierząt domowych, a także szeroki wybór akcesoriów i usług. Maxi Zoo to nie jest zwykły sklep zoologiczny, a specjalistyczny sklep dla zwierząt, w którym każdy opiekun znajdzie coś dla swojego pupila. Nasza oferta produktowa w sklepach stacjonarnych to ponad 8000 artykułów, w tym specjalistyczne karmy, leki OTC i różnorodne akcesoria dla zwierząt.

Godziny otwarcia

M-Sa 10am-9pm, Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 734187926Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w T-Mobile

Firmy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 734 (T-Mobile)