Drogeria dm

717119000 / +48717119000

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 717119000
Właściciel i adres:
Drogeria dm
Ul. Ślężna 132 53-111 Wrocław
Miasto: Wrocław - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Drogeria dm Apteka z drogerią

Witaj w Twojej drogerii dm: Ul. Ślężna 132, Wrocław. W dm Ty i Twoi bliscy znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie: produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły gospodarstwa domowego, środki spożywcze, w tym żywność ekologiczną oraz inne produkty dbające o Twoje zdrowie. Oferujemy także szeroki wybór produktów dla najmłodszych, perfumy oraz usługi fotograficzne. „Tu liczy się człowiek. Tu kupuję” – tą myślą kierujemy się na co dzień.

Godziny otwarcia

M-Sa 8am-9pm, Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 717119000Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Wroclaw

Firmy Apteka z drogerią w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 71 (Wroclaw)