TK Maxx

188881014 / +48188881014

Dane kontaktowe

Numer telefonu: ‎188881014
Właściciel i adres:
TK Maxx
Krupówki 1b 34-500 Zakopane
Miasto: Nowy Sacz - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

TK Maxx Dom towarowy

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu znanych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Godziny otwarcia

M-Sa 10am-9pm, Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowy komentarz do 188881014Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Nowy Sacz

Firmy Dom towarowy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 18 (Nowy Sacz)
Akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji