CEMEX Polska Kopalnia Jaroszowiec

691600114 / +48691600114

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 691600114
Właściciel i adres:
CEMEX Polska Kopalnia Jaroszowiec
Jaroszowiec 32-312 Jaroszowiec
Miasto: Jaroszowiec - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

CEMEX Polska Kopalnia Jaroszowiec Kamieniołom

Kamieniołom Jaroszowiec zlokalizowany jest na terenie gminy Klucze niedaleko Olkusza, w odległości 50 km na wschód od Katowic i 50 km na północny-zachód od Krakowa. W kopalni produkowane są piaski, grysy, mieszanki kruszywa łamanego, tłuczeń, kamień hydrotechniczny oraz nawóz wapniowo-magnezowy. Kamieniołom Jaroszowiec zaopatruje w kruszywa Klientów na terenie Małopolski, Górnego Śląska oraz województwa Łódzkiego. Kruszywa dostarczane są transportem samochodowym do wyznaczonego miejsca dostawy.

Godziny otwarcia

M-F 6am-9:30pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 691600114Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w numery telefonów komórkowych

Firmy Kamieniołom w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 69 (numery telefonów komórkowych )