CEMEX Polska Żwirownia Borzęcin

606967581 / +48606967581

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 606967581
Właściciel i adres:
CEMEX Polska Żwirownia Borzęcin
Borzęcin 308 32-825 Borzęcin
Miasto: Borzęcin - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

CEMEX Polska Żwirownia Borzęcin Dostawca piasku i żwiru

Kopalnia żwiru Borzęcin zlokalizowana jest na terenie powiatu brzeskiego, w odległości 37 km na od Tarnowa. W kopalni produkowane są piaski i żwiry płukane, mieszanki kruszywa łamanego oraz pospółka. Żwirownia Borzęcin zaopatruje w kruszywa Klientów z rejonu Małopolski, w szczególności Tarnowa i Krakowa. Kruszywa dostarczane są transportem samochodowym do wyznaczonego miejsca dostawy.

Godziny otwarcia

M-Th 6am-8pm, F 6am-6pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 606967581Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w numery telefonów komórkowych

Najczęściej szukane numery telefonów 60 (numery telefonów komórkowych )