Häagen-Dazs

605048611 / +48605048611

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 605048611
Właściciel i adres:
Häagen-Dazs
Ul. nowy świat 36a 00-363 Warszawa
Miasto: Warszawa - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Häagen-Dazs Lodziarnia

Häagen-Dazs to amerykańska marka lodów, założona przez Reubena i Rose Mattusów w Brooklyn Heights w Nowym Jorku w 1960 roku. Pierwszy butik Häagen-Dazs został otwarty w Nowym Jorku w 1976 roku. Dziś sieć marki liczy ponad 900 sklepów na całym świecie. Nasze sklepy to świątynie rozkoszy dla fanów Häagen-Dazs.

Godziny otwarcia

M-Su 12pm-9pm
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 605048611Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w numery telefonów komórkowych

Najczęściej szukane numery telefonów 60 (numery telefonów komórkowych )