ibis Gdansk Stare Miasto

583006700 / +48583006700

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 583006700
Właściciel i adres:
ibis Gdansk Stare Miasto
Heweliusza 24 80-861 Gdansk
Miasto: Gdansk - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

ibis Gdansk Stare Miasto Hotel

Hotel jest położony na Starym Mieście jedynie kilka minut spacerem od najważniejszych miejsc w Gdańsku. To idealne miejsce dla osób, które chcą w pełni odczuć atmosferę panującą w mieście. Spacer Długim Targiem i wizyta w Europejskim Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny czy wieczorny koncert są na wyciągnięcie ręki. Dworzec Główny jest oddalony od hotelu jedynie 500 m, a na przyjeżdżających samochodem czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 583006700Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Gdansk

Firmy Hotel w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 58 (Gdansk)