Euromaster SUJKOWSCY

566227847 / +48566227847

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 566227847
Właściciel i adres:
Euromaster SUJKOWSCY
Św. Jakuba 1 87-100 Toruń
Miasto: Toruń - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Euromaster SUJKOWSCY Warsztat samochodowy

Serwis Euromaster Sujkowscy mieszczący się w Toruniu jest częścią sieci warsztatów specjalizujących się w kompleksowym serwisie opon oraz mechanice. Do dyspozycji klientów są 3 stanowiska przeznaczone dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Serwis posiada ubezpieczenie OC oraz najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt warsztatowy i diagnostyczny. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i zinstytucjonalizowanych blisko ich miejsca zamieszkania.

Godziny otwarcia

M-F 8am-5pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 566227847Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Torun

Firmy Warsztat samochodowy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 56 (Torun)