Euromaster KORCH

533695923 / +48533695923

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 533695923
Właściciel i adres:
Euromaster KORCH
Ul. Trakt Brzeski 66 05-077 Warszawa
Miasto: Warszawa - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

Euromaster KORCH Warsztat samochodowy

Euromaster Korch to nowy warsztat na mapie Warszawy zlokalizowany na osiedlu Stara Miłosna. Serwis ma 3 stanowiska do obsługi samochodów osobowych wyposażone w nowoczesny sprzęt warsztatowy. Mechanicy pracujący w serwisie to wysokiej klasy fachowcy, którzy nie tylko udzielają indywidualnych porad, ale także przeprowadzą darmowy przegląd Twojego auta. Warsztat obsługuje floty największych firm leasingowych w Polsce.

Godziny otwarcia

M-F 8am-6pm, Sa 8am-3pm, Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 533695923Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w numery telefonów komórkowych

Firmy Warsztat samochodowy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 53 (numery telefonów komórkowych )