CEMEX Polska Wytwórnia Betonu Towarowego Siemianowice Śląskie

326611642 / +48326611642

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 326611642
Właściciel i adres:
CEMEX Polska Wytwórnia Betonu Towarowego Siemianowice Śląskie
Ul. Chemiczna 14 41-100 Siemianowice Śląskie
Miasto: Siemianowice Śląskie - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

CEMEX Polska Wytwórnia Betonu Towarowego Siemianowice Śląskie Dostawca gotowych mieszanek betonowych

Wytwórnia betonu CEMEX w Siemianowicach Śląskich zaprasza serdecznie. Specjalnością naszej firmy jest przygotowywanie najwyższej jakości betonu towarowego – konstrukcyjnego i posadzkowego, a także zapraw murarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze mieszanki betonowe spełniały indywidualne oczekiwania każdego Klienta. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz do zakupów w betoniarni w Siemianowicach Śląskich.

Godziny otwarcia

M-F 7am-3pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Numer telefonu 326611642 ma dalsze wpisy! Tutaj szukaj informacji o regionie dla CEMEX Polska Wytwórnia Betonu Towarowego Siemianowice Śląskie:
 
 

Nowa ocena do 326611642Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Katowice

Firmy Dostawca gotowych mieszanek betonowych w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 32 (Katowice)