Zablokuj numer

Reklama

Trzecia możliwość: forum dyskusyjne lub blokada numeru

Tellows jako sprawdzona platforma internetowa oferuje Ci wymianę doświadczeń odnośnie numerów telefonów a tym samym stanowi doskonałą okazję uzyskania niezbędnych informacji dotyczących numerów nieznanych Ci do tej pory.

Uczestnicy forum dokonują oceny numerów telefonów korzystając z dostępnej na platformie punktacji. Możliwa w ten sposób klasyfikacja od poziomu 1 (numer bardzo wiarygodny) do 9 (numer niewiarygodny) pozwala Ci dokonać właściwej oceny nieznanych Ci numerów. W tym celu szczególnie pomocne są liczne komentarze uczestników forum. W odróżnieniu od śledzenia źródła nieznanych Ci numerów telefonu przy pomocy książki telefonicznej, ten sposób pozwoli Ci na zebranie więcej informacji.

Skorzystaj z tellows na Facebook i pomocy jego użytkowników
Również serwis Facebook umożliwi Ci dojście do informacji. Znajdziesz tu pomocne informacje odnośnie denerwujących telefonów, oszustów oraz nowinki dotyczące Tellows w Polsce. Denerwują Cię ciągłe telefony i nie wiesz za bardzo, jak sobie z tym poradzić? Podziel się własnymi doświadczeniami na serwisie Facebook! Kto wie, może spotkasz towarzyszy niedoli, którzy pomogą Ci poradzić sobie z męczącą sytuacją.

Jeśli w dalszym ciągu będziesz nękany telefonami, to spróbuj zablokować numer w swojej instalacji telefonicznej. Fritzbox lub podobne instalacje zostały wyposażone w specjalną funkcję. W celu skorzystania z funkcji blokady, zapoznaj się z informacjami zawartymi w instrukcji obsługi oraz postępuj zgodnie z nimi. Korzystając z urządzenia Fritzbox możesz na przykład wyodrębnić numery telefonu sklasyfikowane na Tellows jako „niewiarygodne“ oraz zdecydować, czy podczas następnego anonimowego połączenia wybierzesz opcję przekierowania połączenia na inny numer, czy też po prostu odłożysz słuchawkę.

W przypadku, gdy osoby telefonujące korzystają z różnych numerów telefonu, opisana powyżej metoda okaże się mało skuteczna. W tej sytuacji powinieneś skorzystać z innych możliwości ochrony swojej prywatności. Często jednak zdarza się, że oszuści korzystają z ciągle zmieniających się numerów telefonu. Dodatkową metodą ochrony jest skorzystanie z Tellows-app. Metoda pozwoli Ci na uporządkowanie połączeń telefonicznych. Możliwa dzięki funkcji Tellows klasyfikacja wiarygodności połączeń wyświetlana jest bezposrednio na monitorze telefonu. W ten sposób możesz natychmiast podjąć decyzję, czy dane połączenie jest ważne dla Ciebie.

Zmień numerarrow right
Poradnia prawnaarrow left


Przegląd stron pomocy