ibis Styles Szczecin Stare Miasto

918513800 / +48918513800

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 918513800
Właściciel i adres:
ibis Styles Szczecin Stare Miasto
Panienska 10 70-535 Szczecin
Miasto: Szczecin - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Lokalizacja

Kliknij mapę, aby powiększyć

ibis Styles Szczecin Stare Miasto Hotel

Ibis Styles Szczecin na Starym Mieście to doskonałe miejsce na biznesowy pobyt w stolicy Pomorza Zachodniego. Obiekt utrzymany w oryginalnym stylu jest idealny do wypoczynku oraz do organizacji spotkań biznesowych. Winebar oraz restauracja Winestone z widokiem na Stare Miasto zaspokoją wszelkie potrzeby kulinarne. ibis styles Szczecin Stare Miasto położony w centrum Szczecina nadaje się na organizacje konferencji, a strefa fitness pomaga w utrzymaniu dobrej formy.

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 918513800Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Szczecin

Firmy Hotel w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 91 (Szczecin)