phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Kasia zgłaszał Kasia z numerem 790500500

    To PLAY ale mogliby w końcu przestać dzwonić. Mam z 5 nieodebranych połączeń, wciąż dzwonią, a jak dobieram to słyszę jakichś ludzi w tle rozmawiających, nikt się nie odezwie. Nie wiem, czy to oficjalny ich numer, ale jeśli tak to chyba powinni zrobić z tym porządek! Niepoważne.

Ten komentarz do numeru 790500500 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji