phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Ola zgłaszał Play z numerem 790500500

    Agresywne ,chamskie odzywki na poziomie niezwykle prostackim.Kobiety z play zupełnie wziete z lapanki,chyba z agencji towarzyskiej bo skala chamstwa i ich agresji jest wprost niewiarygodna.Dzwoniac kilka razy dziennie żądają serię i nr dowodu osobistego oraz Moj pesel.Na pytanie po co ,odpowiadają ,ze mi nie powiedzą dopóki nie podam.Chca wyłudzić wrażliwe dane prawdopodobnie w celu dokonania przestępstwa .Kiedy odmawiam krzyczą i agresywnie grożą kolejnymi telefonami .Jesrem ich klientka od ponad 2 lat ,posiadam dwa numery,płace wysokie rachunki.Oczywiscie sprawę zgłosiłam do punktu play i oczywiście umów nie przedłuże ,przejde do kogokolwiek żeby z ta gangsterska firma nie mieć nic wspólnego!!!!To jest skandal!!!!Od 15 lat mam telefon ale nigdy z takim terrorem sie nie spotkałam.

Ten komentarz do numeru 790500500 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji