phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Anna zgłaszał nieznany z numerem 790500500

    Dzisiaj od rana 10! nieodebranych połączeń (jest 11:00). Numer dodany do zablokowanych, więc na szczęście telefon nie dzwoni, ale samo kasowanie alertu o nieodebranych połączeniach jest denerwujące. Mam telefon w Play, ale na kartę, więc żadnych długów nie mam jakby co. Ktoś wie jak to zablokować?

Ten komentarz do numeru 790500500 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji