phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. xyz zgłaszał nieznany z numerem 790500500

    dzwoni facet i mówi, że jest z PLAY. Ma super ofertę, która nie jestem zainteresowany więc dziękuję panu. Pan nie rozumie słów "dziękuję" i "niezainteresowany", mimo to się rozłaczam. Dzwoni ponownie, dalej swoje gada, chce dane typu kod abonencki, nadal nie rozumie słowa "nie dziękuję". Potem dzwoni na drugi dzień, potem znów i tak od kilku dni sobie dzwoni, a ja już nie odbieram.

Ten komentarz do numeru 790500500 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji