ifm electronic Sp. z o.o.

774457000 / +48774457000

Dane kontaktowe

Numer telefonu: ‎774457000
Właściciel i adres:
ifm electronic Sp. z o.o.
Ul. północna 6 45-805 Opole
Miasto: Opole - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

ifm electronic Sp. z o.o. Producent

ifm – close to you! Ta filozofia naszego przedsiębiorstwa od pół wieku pozwala osiągać sukcesy na arenie międzynarodowej w projektowaniu, produkcji i sprzedaży innowacyjnych czujników, sterowników oraz nowoczesnego oprogramowania oraz systemów do automatyki przemysłowej.

Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowy komentarz do 774457000Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Opole

Firmy Producent w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 77 (Opole)
Akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji