Siłownia McFIT

717400027 / +48717400027

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 717400027
Właściciel i adres:
Siłownia McFIT
Legnicka 60b 54-204 Wrocław
Miasto: Wrocław - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Siłownia McFIT Klub fitness

McFIT, marka należąca do RSG Group GmbH (Rainer Schaller Global Group GmbH), to jedna z odnoszących największe sukcesy sieci fitness w Europie. W McFIT trenują ponad 2 miliony klubowiczów, a sieć posiada ponad 250 studiów w Niemczech, Austrii, Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. McFIT oferuje wszechstronne doznania fitness w uczciwej cenie.

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 717400027Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Wroclaw

Firmy Klub fitness w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 71 (Wroclaw)