phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. hellboy zgłaszał bezczelna ściemniara z numerem 684329310

    - Chciałabym pana zaprosić na spotkanie w hotelu... - Dziękuję, nie jestem zainteresowany. - Ale proszę mi dać szansę!!! (oburzonym głosem) - Ale szansę na co? (zaskoczyłem ją) - Szansę na... skorzystanie z naszej oferty. (wybrnęła, ale i tak się rozłączyłem)

Ten komentarz do numeru 684329310 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji