phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. zgłaszał Call Center z numerem 684329310

    09.08.2019 obiecują woucher na wczasy ze spa żeby przyjść na jakieś pranie mózgu w hotelu Czarny Kot w Warszawie. Na pytanie o nazwę i adres firmy zapraszającej niegrzeczne stwierdzenie że jestem zbyt ciekawa i rozłączenie się. Nie dajcie się nabrać bo ze spotkania wyjdziecie z kredytem na zakup czegoś co wam wcisną po mocno zawyżonej cenie.

Ten komentarz do numeru 684329310 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji