DZIEŃ I NOC HALA MIROWSKA

667607605 / +48667607605

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 667607605
Właściciel i adres:
DZIEŃ I NOC HALA MIROWSKA
Plac Mirowski 1 00-138 Warszawa
Miasto: Warszawa - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

DZIEŃ I NOC HALA MIROWSKA Restauracja

Inspirujemy Was w DZIEŃ, bawimy w NOC’y. Nowe, najgorętsze miejsce na restauracyjnej i eventowej mapie Warszawy i drugi lokal słynnej i kultowej, nadwiślańskiej Barki Warszawskiej DZIEŃ I NOC, będący rozwinięciem conceptu. Nasze bogate doświadczenie pozwala zaprosić Was niemal 24/7. Zaczynamy od lunchy, a następnie kolacje, by skończyć na przepełnionych najlepszymi brzmieniami klubowych przestrzeniach Hali.

Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 667607605Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w numery telefonów komórkowych

Firmy Restauracja w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 66 (numery telefonów komórkowych )