phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Volverine zgłaszał nieznany z numerem 483702315

    Po zweryfikowaniu komentarzy i zdobyciu wiedzy kto się kryje pod nr-483702315/16/00 stwierdzam że tylko 5-u gości z baseballami rozwiąże ten problem wydzwaniania.Tak pogrążył się ,,Pobieraczek"Dziwi mnie że chłopaki z Radomia nie zajęli się tym problemem,przecież też do nich wydzwaniają( no chyba że mają udziały w tej firmie)

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji