phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Andrzej zgłaszał sieć Play z numerem 483702315

    1. dane były dla operatora (P4) zastrzeżone (ar.t 23 ust. 4 ustawy o ochronie danych osobowych - wyrażony był sprzeciw 2. dzwonili dziś na wszystkie numery próbując sprzedać (nawet nie wiem co, bo najpierw pytam kto, a firmy "sieć play" nie ma 3. podawali imię i nazwisko żony (na nią jest numer i wie o tym tylko P4) Dlaczego niebezpieczny? Nadawca musi się przedstawić podając dane zgodne z rejestrem (wykroczenie), a nie wprowadzać w błąd (przestępstwo). Nie wiem jak teraz, bo nie ma w cenniku, ale kiedyś oddzwanianie na +4837 .... było super ekstra płatne. Ten kto nie razy się nawet przedstawić, korzysta w sposób nieuprawniony z danych osobowych to nie jest uczciwy sprzedawca, uczciwa firma o nazwie "sieć play". Jeśli już coś zamówiłeś, niezwłocznie odstąp od umowy, a przynajmniej poproś bardziej obeznaną osobę, aby sprawdziła warunki. Jak oferta jest uczciwa to nikt nie musi w du.. wchodzić i wprowadzać w błąd odbiorców podając nazwę nieistniejącej firmy.

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji