phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Silver Men zgłaszał nieznany z numerem 483702315

    W taryfie "No limits" połączenie z tym numerem jest płatne!!! 10 sekund połączenia i do rachunku dochodzi 5 groszy! Niby nic, a jednak dużo bo taryfa jest No limits czyli wszystkie połączenia powinny być bezpłatne bo wliczone w cenę abonamentu!!!

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji