phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. JAPIS zgłaszał nieznany z numerem 483702315

    To najwyższej klasy chamstwo ze strony Play- mojego operatora jeśli, jak niektórzy piszą ,oszust i naciągacz uzyskał dostęp do bazy danych . To karygodne i taki operator musi stracić klienta.Myślę,że Play za to zapłaci odejściem klientów. A tymczasem nie odbierać od nieznanych połączenia.

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji