phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. misz zgłaszał nieznany z numerem 483702315

    Telefon non stop dzwoni..zablokowała a i tak przechodzą połączenia..w play rozkładają ręce..brak słów. .można nie odbierać tego nr to fakt..ale ciągle podbieganie do tel albo szukanie w torebce z myślą że to coś ważnego jednak jest męczące..

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji