phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. mag1965 zgłaszał nieznany z numerem 483702315

    Telefon powołujący się na imię i nazwisko z tego numeru wobec faktu nie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych to 2 krotne złamanie prawa.: 1. przetwarzanie danych osob. bez zgody (skarga do GIODO), 2. kilkukrotne telefony mimo prośby o usunięcie numeru i danych z bazy to stalking (zgłoszenie do prokuratury). Jeśli jeszcze jest to za zgodą operatora to zgłoszenie do UOPiK. Jeśli Play tak pogrywa to i ja pogram z Play i zobaczymy kto wygra !!!!!

Ten komentarz do numeru 483702315 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji