Subway

422881955 / +48422881955

Dane kontaktowe

Numer telefonu: ‎422881955
Właściciel i adres:
Subway
Inflancka 37-39 91-857 Lodz
Miasto: Lódz - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Subway Kanapki

Your local Subway® Restaurant, located at Inflancka 37-39, brings delicious ingredients and mouth-watering flavors in billions of sandwich, salad and wrap combinations to you. An alternative to traditional fast food, we offer freshly cut veggies, toppings, protein and freshly-baked bread to create perfect the meal with freshly baked cookies all at a great value!

Godziny otwarcia

M-Su 24hr
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowy komentarz do 422881955Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Lódz

Firmy Kanapki w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 42 (Lódz)
Akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji