phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. ajka zgłaszał Debt Trading Partners z numerem 327911757

    Dzwonili do mnie wczoraj i przedwczoraj za każdym razem z innego numeru pierwszy z kierunkowym woj. Śląskiego drugi z Gdańska ta sama firma. Łączy się niemiły, arogancki Pan i zaczyna od zastraszania osoby przy okazji robiąc wywiad a jednocześnie oskarżając o coś czego się nie zrobiło. W moim przypadku szukali jakiego faceta i pytali się czy go znam - po odpowiedzi negatywnej doszło do zastraszania mojej osoby, a potem do rozłączenia rozmowy z jego strony. Po podniesieniu mi ciśnienia zadzwoniłam ponownie odebrała już ciut milsza Pani z którą sobie pojechałam jak należy, jednocześnie zastrzegłam sobie numer w ich firmie, postraszyłam zgłoszeniem sprawy na Policję o groźby, które są karalne i o nękanie niewinnej osoby nie powiązanej z osobą poszukiwaną przez tą firmę. zastosowałam parę paragrafów z prawa karnego-wiec Pani była lekko zaskoczona i zdziwiona. Przez 4 minuty nie dałam Pani dojść do słowa po czym odpowiedziała, że wykasują mój numer z bazy danych - zobaczymy. przy okazji wpisałam ich numery na czarną listę w telefonie. Firma działa przez zastraszenie i myśli, że jest bezkarna. Windykacja śmiechu warta nie potrafią nawet zlokalizować poszukiwanej osoby. Wydzwaniają do ludzi i czekają aż im się poszczęści. Wcześniej dzwonili do mojej sąsiadki - szukali tej samej osoby.Nie dać się zastraszyć najlepiej albo samemu przejść do ataku, albo odłożyć słuchawkę.

Ten komentarz do numeru 327911757 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji