phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. ZUZA zgłaszał nieznany z numerem 327911757

    Tel. na mój numer komórkowy=zastrzeżony-bardzo niewyraźnie ale niegrzecznie przedstawiła się nn.Pani rzucając już wyraźnie imię-czy się dodzwoniła i próbowała przeprowadzić wywiad odnośnie mojego numeru, który jest przez moją sieć zastrzeżony i blokowany na połączenia i smsy płatne.

Ten komentarz do numeru 327911757 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji