phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. ssssss zgłaszał ssssss z numerem 327911757

    Gburowany, niekulturalny "człowieczek" z jakiejś firemki windykacyjnej, DT lex, czy coś podpobnego. Wyłudza dane osobowe, a potem straszy od razu komornikiem :) choć sprawy nawet w sądzie nie było, a potem się rozłącza bez słowa, licząc na przerażenie rozmówcy :) śmiech na sali... Firemka skupuje głównie przedawnione długi np. z firm telekomunikacyjnych i nęka ludzi, próbując przymusić do dobrowolnej zapłaty. Lepiej nie rozmawiać z gburami, to stracą pracę :) a poważnie, to nagrywają rozmowy. Niech przyślą wezwanie na piśmie. Wtedy trzeba z tym udac się do prawnika i sprawdzić, czy to nie jest dług przedawniony. Najczęściej tak jest. A jeśli tak to nie trzeba się przejmować.

Ten komentarz do numeru 327911757 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji