Euromaster BUNAR

326304750 / +48326304750

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 326304750
Właściciel i adres:
Euromaster BUNAR
Cmentarna 6 44-103 Gliwice
Miasto: Gliwice - Polska
Szczegóły Website
Wszystkie dane bez gwarancji!

Widok mapy

Kliknij mapę, aby powiększyć

Euromaster BUNAR Warsztat samochodowy

Firma została założona w 1991 roku i obecnie dysponuje trzema serwisami zlokalizowanymi w Oleśnie, Lublińcu i Gliwicach. W 2009 roku dołączyliśmy do Euromaster - wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Nasza oferta skierowana do zarówno do właścicieli samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Godziny otwarcia

M-F 8am-4pm, Sa-Su Closed
Ocena: Komercyjny numer telefonu

Nowa ocena do 326304750Chciałbym być powiadamiany o aktualizacjach dotyczących tego numeru.

 
Czy powinienem zostawić ocenę?
Jeśli ktoś zadzwonił do Ciebie z tego numeru i masz więcej informacji na temat osoby dzwoniącej, to odpowiedź brzmi tak!
Dzięki Twojemu ocenie numer telefonu i dane dotyczące osoby dzwoniącej bedą wyświetlane w naszym publicznym spisie telefonów. Dzięki temu niechciane rozmowy przejdą do przeszłości. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz. Więcej o tellows... Jeśli oceniasz numer firmy i jesteś właścicielem tego numeru bądź znasz więcej szczegółów dotyczących firmy, skorzystaj z specjalnego wpisu firmy. Więcej szczegółów.

Więcej firm w Katowice

Firmy Warsztat samochodowy w Polska

Najczęściej szukane numery telefonów 32 (Katowice)