phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Nie zainteresowany zgłaszał nieznany z numerem 324206020

    T-Mobile wciska swoją ofertę. Oferują tablet i smartfon. Mimo cierpliwego wysłuchania oferty oraz kilkukrotnego stanowczego: "dziękuję, nie jestem zainteresowany", szanowny pan konsultant dalej próbował wcisnąć ofertę ("paczka jest już zapakowana, na jaki adres mam wysłać") zachwalając ją na wszystkie strony, więc się rozłączyłem. Numer do blokowanych.

Ten komentarz do numeru 324206020 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji