phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. MrM zgłaszał nieznany z numerem 324206020

    Jacyś naganiacze z T-Mobile. Po zapytaniu skąd mają mój nr rozbrajająco szczerze odpowiadają, że "numer został wygenerowany losowo". Po takiej odpowiedzi już nie rozmawiałem tylko się rozłączałem zastrzegając, by więcej do mnie nie dzwonili. A przez takie telefony w życiu nie skorzystam z oferty tej śmiechu wartej firmy. Widać cienko przędą skoro uciekają się do takich praktyk. Co oni myślą? Że ja w pracy nie mam co robić tylko wysłuchiwać jakichś mizernych ofert? Będę chciał zmienić operatora albo wziąć kolejny numer telefonu to sam się zapoznam z ofertą. Nie musi do mnie wydzwaniać żaden naganiacz, bo efekt osiąga wręcz przeciwny od zamierzonego.

Ten komentarz do numeru 324206020 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji