phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Ostrożny zgłaszał nieznany z numerem 324206020

    Dzwonią z Simio Polska Katowice w imieniu T-mobile z ofertami. Jednak na pytanie skąd mają mój numer odpowiadają że został wylosowany. UWAGA -prawo zakazuje przedsiębiorcom używać „telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego”, jeśli konsument nie wyraził na to wcześniej zgody. Mówi o tym art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Czyli twierdząc że wylosowali numer popełniają przestępstwo. Sprawę kierować do UKE jeśli nie wyrażaliście zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu. Po za tym pytają z kim maja przyjemność: odpowiadać: to nie wiedzą do kogo dzwonią?

Ten komentarz do numeru 324206020 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji