phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Agnieszka zgłaszał T-mobile z numerem 324206020

    Pani trajkocze tak, że nie daje dojść do słowa. Kilkukrotnie próbowałam przetłumaczyć, że mnie to nie interesuje i przerwać rozmowę, ale niestety pani nie zamykała się jadaczka nawet na moment, więc po prostu się rozłączyłam. Mówiła coś o tym, że ma dla mnie wpaniałą wiadomość , zapewne jakaś superoferta, którą i tak mam gdzieś.

Ten komentarz do numeru 324206020 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji