phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Ewa zgłaszał nieznany z numerem 224501700

    Dzwoni to bydlo w nocy i dzien,ale nie odbieram i nie odbiorę !Ale to nie koniec.Jak nie odbierzesz tego numeru,to będa dzeonic z nr.22 206 90 00. A swoją drogą co mowi prawo na tego typu praktyki.Czy operator ma prawo sprzedawac numer tel.,ktory słuzy do nękania uporczywego ludzi.

Ten komentarz do numeru 224501700 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji