phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Antek zgłaszał nieznany z numerem 224501700

    Rozmówca podaje sie za pracownika GFK polonia, kwestia czy to jest prawdą. Przeprowadzają ankietę dotyczącą ubezpieczen. Najczęstsze pytania dotyczyły takich firm jak: MTU,AXA, Proama i PZU. Na koniec pytanie o dochody - prosze zwrócic na to Uwagę.

Ten komentarz do numeru 224501700 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji