phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Pandemicum zgłaszał Naciągacz! z numerem 223906930

    Uwaga! Mogę się mylić ale patrząc na ostatni rachunek najpradopodobniej nie jest to ani bank, ani szkoła językowa, ani Netia, tylko NACIĄGACZE używający numeru z kierunkowym z MALI który jest zbliżony do warszawskiego kierunkowego (+223 zamiast +22) - doliczają minuty połączenia odebranego do rachunku jako MIĘDZYNARODOWE!

Ten komentarz do numeru 223906930 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji