phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Agata zgłaszał Rafal J Sayed z numerem 02071239876

    Tak samo jak u poprzednich osób próbował kupić laptopa z olx, niby potwierdzenie przelewu i ze kasa będzie po podaniu nr paczki. Coś narzeczonemu nie pasowało i sprawdziłam dane w internecie, trafiłam właśnie tutaj. Obecny nr +44 7441 416229, Rafal J Sayed, wyświetla się jako John na whats upie.

Ten komentarz do numeru 02071239876 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji