phonenumber list top spammers
phonenumber list top spammers
Twitter Facebook
  1. Olx zgłaszał scam z numerem 02071239876

    Uwaga, uwaga! Pan stara się wyłudzić sprzęty z olx. Podaje nieprawdziwe dane. Pisze, że zapłacił w siedzibie banku i potrzebuje list przewozowy by bank wypłacił na rachunek bankowy ogłoszeniodawcy. Pan twierdził ze przelew wykonał w siedzibie banku o 7:40 jak bank otwiera się o 9:00. Nie wysyłajcie nic bez wcześniejszego sprawdzenia. Name : Mr. K Butrimas Address : 98 Grange Street, Burton-on-trent City : Staffordshire Postcode : DE14 2ER Country : United Kingdom, England „ Once you send the parcel and send the shipment scan slip to me and my bank for verification my bank will release the money final to your account immediately” Banki tak nie postępują, uważajcie i nie dajcie się naciąć. Wysyłajcie cokolwiek jak macie pieniądze na koncie. Życzymy miłego dnia.

Ten komentarz do numeru 02071239876 usunąć

Aby usunąć ten komentarz, proszę podać krótkie uzasadnienie i dane kontaktowe w poniższym formularzu, które ułatwią nam konsultacje w przypadku braku porozumienia.Otrzymasz e-mail, w którym należy potwierdzić usunięcie komentarza.Jeżeli potwierdzenie nie zostanie wykonane, komentarz zostanie automatycznie odblokowany po jednym dniu. Przyjmuję do wiadomości Privacy Policy. Wyrażam zgodę na wykorzystanie tych informacji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie lub dalszego dochodzenia. Żądanie jest przesyłane do serwera w postaci zaszyfrowanej przez https.


 
 
akceptować

Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji