Kto dzwoni?
 • This website can be translated into your browser language - switch to en?

  tellows is also available in your country! Change to USA, Kanada: www.tellows.com

Twój telefon dzwoni i chcesz wiedzieć kto dzwoni?

Dzięki naszej społeczności na całym świecie tellows dostarcza informacji umożliwiających identyfikację wiarygodnych i niebezpiecznych połączeń telefonicznych.

tellows - to bezpłatne wyszukiwanie przeszlych numerów telefonów

3178314
Oceny od społeczności
268769
Zarejestrowani użytkownicy
158804139
Pytania API

Klasyfikujemy połączenia według rodzaju: wiarygodny numer, loteria, pulapka płatnicza itp. Podejrzanemu numerowi nadawany jest odpowiedni wynik od 1- 9, który wskazuje na ile dany numer godny jest zaufania. To pomaga podjac decyzje czy powinno się odebrać to połączenie.

Najnowsze informacje z naszego bloga


  Kto nie zna tej sytuacji? Twój telefon dzwoni i na ekranie wyświetla się numer, którego jeszcze nigdy nie widziałeś. I nagle zadajesz sobie pytanie: mam odebrać? Kto to może być? Z tymi wątpliwościami nie jesteś sam! Z tellows.pl stworzyliśmy bazę danych, która pomaga oszacować, czy warto odebrać dane połączenie czy lepiej je zignorować, ponieważ będzie ono dla nas stratą czasu. Oprócz analizy ryzyka na stronie tellows.pl można znaleźć dane przestrzenne dla każdego numeru i ocenić skąd dane połączenie przyszło. Na tellows-Blog znajdziesz więcej informacji.

  Ostatnio zarejestrowane Komentarze

  1. Gnidus zgłaszał Imba z numerem 717481000 jako terror telefoniczny

   Dzwoniłem dowiedzieć się o koszt procesu a jakiś bezmozg na mnie naskoczył co mu głowe zawracam jak to na stronie sądu pisze. Szok! Takie słownictwo to pod trzepakiem się słyszy od menelstwa i a nie od sądu. Kobieta się nie chciała przedstawić co też dziwne, nawrzeszczała na mnie jak jakaś psychiczna. To ma być pracownik sądu? Tam jakieś alkoholiczki albo narkomanki pracują. Chamstwo do kwadratu! Radzę nagrywać i wrzucać na youtube.

   717481000 (Wroclaw) - Zobacz szczegóły i komentarze - 2
  2. Lidia zgłaszał nieznany z numerem 717481000 jako terror telefoniczny

   Numer się wyświetlił niby kobieta powiedziała że dzwoni z sądu w sprawie odwołania jakiejś rozprawy ale była tak chamska i niekulturalna że w życiu nie uwierzę że może to być sędzia albo pracownik sądu. Darła się jak babsko z bazaru, obrażała, brakowało tylko by zmnie zwyzywała jak poprosiłam by się przedstawiła. To sąd dzwoni - wrzeszczy jak opętana. Takim słownictwem to chyba tylko patologia społeczna sie wysławia a nie sąd.

   717481000 (Wroclaw) - Zobacz szczegóły i komentarze - 2
  3. Ania zgłaszał nieznany z numerem 665501467 jako terror telefoniczny

   Nie odbierac tego numeru
   Zboczeniec stęka do słuchawki

   665501467 (numery telefonów komórkowych ) - Zobacz szczegóły i komentarze - 1

  Skąd pochodzą informacje o numerach telefonów?

  Nasza społeczność tellows.pl może komentować każdy numer telefonu. Połączenia zostają podzielone w zależności od typu rozmówcy. Centralnym punktem tellows jest tellows score, zaawansowany algorytm, który klasyfikuje każdy numer w kategorii ryzyka i ułatwia nam podjęcie decyzji, czy warto odebrać dany telefon. Aby zebrać jak najwięcej informacji do danego numeru, potrzebujemy Twojej pomocy. Dzięki Twoim komentarzom i ocenie ryzyka możesz pomóc naszej społeczności tellows znaleźć coraz więcej numerów telefonów.

  Komentarze do najbardziej poszukiwanych numerów

  1. [email protected]! zgłaszał nieznany z numerem 525513330 jako terror telefoniczny

   Wyzwania raz za razem ale nikt się nie odzywa.

   525513330 (Bydgoszcz) - Zobacz szczegóły i komentarze - 2
  2. WOJCIECH zgłaszał BNP PARIBAS z numerem 221332429 jako wiarygodny numer

   221332429 (Warszawa) - Zobacz szczegóły i komentarze - 2
  3. iPhone zgłaszał nieznany z numerem +4915208534709 jako terror telefoniczny

   +4915208534709 (Vodafone) - Zobacz szczegóły i komentarze - 2

  © 2010-2020 tellows
  Opuść wersję mobilną
  akceptować

  Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizy dostępu do naszej strony internetowej. Indywidualnych ustawień można dokonać w oświadczeniu o Privacy Policy. Więcej informacji